Inštrukcie k oslavám

Kedy máme prísť?

Najskôr 15 minút pred oslavou. Prevádzka je dovtedy ZATVORENÁ z dôvodu príprav na oslavu. Deti dohrávajú posledné hry v čase oficiálneho konca oslavy a všetci rodičia s deťmi z prevádzky odchádzajú najneskôr 15 minút po tomto čase. Prevádzka sa totiž musí povysávať a pripraviť pre ďaľších zákazníkov

Vek kamarátov

Herňa je vhodná len pre deti staršie ako 7 rokov. Preto by aj všetci kamaráti pozvaní na oslavu mali mať aspoň 7 rokov. Menším deťom sa nemôžeme  počas oslavy venovať a väčšina aktivít je pre ne nedostupná.

Dospelí na oslave

Z dôvodu obmedzeného priestoru v interiéri, je v zimnej sezóne počet dospelých na oslave obmedzený na 6.  Prosíme o akceptovanie tohto limitu.

Obutie a oblečenie

  • Prosíme rodičov aby deťom pribalili pevné ale pohodlné prezúvky/tenisky v ktorých budú môcť bezpečne tancovať a behať v bludisku. Určite nie šlapky.
  • V letnej sezóne v prípade dažďa, pribalte deťom aj gumáky keďže na RC trati môže byť blato.
  • Odporúčame pohodlné, menej formálne oblečenie aby deti mali voľnosť pohybu pri tancovaní a behaní v bludisku.  

Vlastné jedlo

Prosíme rodičov aby okrem torty nenosili na oslavu vlastné jedlo. Ak chcete deťom dopriať počas oslavy niečo sýtejšie ako len snack a tortu, v príplatkovej ponuke máme panini a slané plnené pečivo.

Kde a ako mám zaparkovať?

Prosíme rodičov aby dopravu optimalizovali (viac detí v jednom aute)  keďže počet parkovacích miest pred prevádzkou je veľmi obmedzený. 

Od Októbra 2023 je pravá strana ulice M.M.Hodžu vyhradená na BEZPLATNÉ parkovanie bezohľadu na to aké značky majú na vlastných plotoch majitetlia domov.

Aby sa predišlo nedorozumeniam, parkovanie pred prevádzkou je počas osláv vyhradené LEN pre rodičov oslávenca.

Prosíme zákazníkov o pochopenie a dodržiavanie týchto pravidiel.

Ako sa tam dostanem od Huštáku pešo?

Ako sa tam dostanem od Huštáku autom?

Ako sa tam dostanem od Belvederu autom?

ĎAKUJEME a TEŠÍME SA NA VÁS!