Detské oslavy 7+

Hľadáte miesto pre nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu Vášho synčeka, alebo dcérky a guličky a šmýkačky už nestačia? Skúste to u nás! Elektronické bludisko, Klikačka a Menič hlasu sú jedinečné atrakcie, ktoré vaše deti nikde inde nenájdu.

Téma a výzdoba

V balíku Maxi si môžete vybrať z 11-ich tém:

 • Harry Potter
 • Futbal
 • Hokej
 • Fortnite
 • Pokemon
 • Amongus
 • StrangerThings
 • Psiky
 • Mačička Pusheen
 • Squishmallows
 • Emoji

V balíkoch Normal a Mini je dostupná jednofarebná výzdoba podľa vašej voľby. Vo farbách témy sa nesie balónová výzdoba, prestieranie na stole, ale aj LED podsvietenie v hlavnej miestnosti. Na požiadanie vieme podľa témy upraviť aj grafiku a ozvučenie elektronického bludiska.

Aktivity

Priložená tabuľka zobrazuje základný zoznam aktivít dostupných pre deti počas zimnej a letnej sezóny. K týmto aktivitám sa podľa toho či oslavuje dievča alebo chlapec, prípadne podľa vekovej kategórie pridávajú doplnkové aktivity väčšinou kreatívneho charakteru. Súčasťou Maxi a Normal oslavy je aj organizovaná súťaž.

Počty

Deti

Maximálny počet detí je uvedený v tabuľke podľa zvoleného balíka.

Rodičia

Miest na sedenie pre dospelých je v letnej sezóne v exteriéri maximálne 15, v interiéri 6. V zimnej sezóne len v interiéri, 6 miest.

Vek

Mnoho aktivít je technického charakteru a vyžaduje relatívne vysokú úroveň motoriky a vyspelosti dieťaťa, preto sú oslavy u nás určené len pre deti od 7 rokov.

Pozvánky a grafika

Súčasťou každého balíka sú elektronické pozvánky (obrázok preposlaný emailom, alebo cez messenger). Za príplatok podľa priloženej tabuľky vieme pripraviť tlačené laminované pozvánky.
Vzorové pozvánky a grafika balíka Maxi
Vzorové pozvánky a grafika balíka Normal a Mini

Grafika a pozvánky balíkov Normal a Mini môže byť vo farbách:

Modrá, Zelená, Ružová, Fialová, Žltá, Červená

Príchod / Odchod

Príchod na oslavu je možný najskôr 15 minút pred začiatkom.

Odchod najneskôr 15 minút po oficiálnom konci oslavy.

Torta

Torta nie je súčasťou narodeninového balíčka a mamičky si ju zabezpečujú samostatne.

Jedlo

Slaný a sladký snack, prípadne ovocie je v cene (podľa balíka). Tento však deti úplne nezasýti v prípade ak prídu na oslavu hladné, preto je možné za príplatok podľa tabuľky doobjednať balíček s jedlom a aj nápojmi pre rodičov. Doobjednávku jedla treba nahlásiť najneskôr týždeň pred oslavou.

Fotenie

Súčasťou každého balíka je jedna spoločná fotka detí.

Oblečenie

Kvôli pohybovým aktivitám ako je bludisko a tancovanie odporúčame dať deťom menej formálne oblečenie.

Zábava rodičov

Cieľom oslavy je primárne zábava oslávenca s jeho kamarátmi. Teší nás, že naše aktivity lákajú aj dospelých, ale rodičov prosíme aby sa na oslave nechali zabávať hlavne detí : -)

 

Priebeh oslavy

Financie

Našim zákazníkom dôverujeme, preto nevyberáme zálohu, platí sa až po oslave. Oslava pre druhého súrodenca v tom istom roku je u nás s 20% zľavou. Pre úsporu nákladov vieme usporiadať oslavu aj pre dvoch, prípadne troch oslávencov (kamarátov, súrodencov) naraz v cene jednej oslavy.

Tešíme sa na Vás