Detské oslavy

Hľadáte miesto pre nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu Vášho synčeka, alebo dcérky a guličky a šmýkačky už nestačia? Skúste to u nás! Elektronické bludisko, Klikačka a Menič hlasu sú jedinečné atrakcie, ktoré vaše deti nikde inde nenájdu.

Téma a výzdoba

Sme jediná herňa v Banskej Bystrici, kde si oslávenec môže zvoliť skutočne vlastnú tému oslavy (balík Maxi). Obľúbený hrdina, hra, rozprávka, zvieratko, čokolvek je mu/jej najbližšie. K tejto téme pripravíme grafiku zobrazenú na hlavnej štvor-metrovej obrazovke a vyberieme k nej aj zodpovedajúce farby výzdoby. V týchto farbách sa nesie balónová výzdoba, prestieranie na stole, ale aj LED podsvietenie v hlavnej miestnosti. Na požiadanie vieme podľa témy upraviť aj grafiku a ozvučenie elektronického bludiska.

Aktivity

Priložená tabuľka zobrazuje základný zoznam aktivít dostupných pre deti počas zimnej a letnej sezóny. K týmto aktivitám sa podľa toho či oslavuje dievča alebo chlapec, prípadne podľa vekovej kategórie pridávajú doplnkové aktivity väčšinou kreatívneho charakteru. Súčasťou Maxi a Normal oslavy je aj organizovaná súťaž.

Počty

Deti

Maximálny počet detí je uvedený v tabuľke podľa zvoleného balíka.

Rodičia

Miest na sedenie pre dospelých je v letnej sezóne v exteriéri maximálne 15, v interiéri 6. V zimnej sezóne len v interiéri, 6 miest.

Vek

Mnoho našich aktivít je technického charakteru a vyžaduje relatívne vysokú úroveň motoriky a vyspelosti dieťaťa, preto odporúčame minimálny vek oslávenca 7 rokov. Tento vek definuje hlavnú skupinu, teda oslávenca a jeho kamarátov.

Pozvánky a grafika

Súčasťou každého balíka sú elektronické pozvánky (obrázok preposlaný emailom, alebo cez messenger). Za príplatok podľa priloženej tabuľky vieme pripraviť tlačené laminované pozvánky.
Vzorové pozvánky a grafika balíka Maxi
Grafika je vyrábaná na mieru podľa želania oslávenca. Farba výzdoby sa ladí ku grafike. Vyhotovenie tématickej grafiky trvá týždeň od potvrdenia témy.
Vzorové pozvánky a grafika balíka Normal a Mini

Grafika a pozvánky balíkov Normal a Mini môže byť vo farbách:

Modrá, Zelená, Ružová, Fialová, Žltá, Červená

Príchod / Odchod

Príchod na oslavu je možný najskôr 15 minút pred začiatkom.

Odchod najneskôr 15 minút po oficiálnom konci oslavy.

Torta

Torta nie je súčasťou narodeninového balíčka a mamičky si ju zabezpečujú samostatne.

Jedlo

Slaný a sladký snack, prípadne ovocie je v cene (podľa balíka). Tento však deti úplne nezasýti v prípade ak prídu na oslavu hladné, preto je možné za príplatok podľa tabuľky doobjednať panini, alebo slané plnené pečivo. Doobjednávku jedla treba nahlásiť najneskôr týždeň pred oslavou.

Fotenie

Súčasťou každého balíka je jedna spoločná fotka detí.

Oblečenie

Kvôli pohybovým aktivitám ako je bludisko a tancovanie odporúčame dať deťom menej formálne oblečenie.

Zábava rodičov

Cieľom oslavy je primárne zábava oslávenca s jeho kamarátmi. Teší nás, že naše aktivity lákajú aj dospelých, ale rodičov prosíme aby sa na oslave nechali zabávať hlavne detí : -)

 

Priebeh oslavy

Financie

Ceny za oslavy sa neodvíjajú od presného počtu detí, keďže každej oslave venujeme maximálne úsilie s pre nás rovnakými nákladmi. Našim zákazníkom dôverujeme, preto nevyberáme zálohu, platí sa až po oslave. Oslava pre druhého súrodenca v tom istom roku je u nás s 20% zľavou. Pre úsporu nákladov vieme usporiadať oslavu aj pre dvoch, prípadne troch oslávencov (kamarátov, súrodencov) naraz v cene jednej oslavy.

Tešíme sa na Vás